Kočky k adopci

ARCHI

tichý pozorovatel

Stav: V útulku
Evidenční číslo: 650 - K
V útulku od: 10.05.2024 (76 dní)
 
Pohlaví: Samec
Plemeno: kříženec evropská kočka
Hmotnost: 4 kg
Barva: černá
Narozen: 6.9.2011
Kastrace: Ano

Archi je Pan Kocour! Není to už zrovna mladík, ale ještě má pořádný kus života před sebou. Jako už zkušený kocour ví co chce, někdy má náladu na mazlení a to se chce nechat hladit a vrní blahem. Někdy nemá náladu nic moc... nebo se mu zrovna něco nezdá a to pak dá samozřejmě najevo. Prská a syčí,... no a když to nepomůže, tak musí i kousnout to dá rozum. Proto mu hledáme domov s klidným prostředím asi lépe bez dětí a se zkušeným člověkem, kde bude Archi moci být sám sebou. Věříme, že až bude ve svém prostředí, uklidní se a bude mít jen dobrou náladu. Dostane tento krásný černý kocour šanci dožít svůj život s člověkem, který ho bude mít rád takovýho, jaký je.

Archi už si odchod do adopce zkusil, ale byl vrácen, protože občas chudil čůrat vedle záchudku. V útulku však tento problém nemá. 

Do adopce odejde kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený,  testovaný na FIV a FeLV. na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. V případě zájmu o adopci prosíme o vyplnění dotazníku: https://forms.gle/7fw1q3SUrU55cHPD6 Případně prosíme volejte na tel: 736 769 601

← zpět