Psi k adopci

BENNY

Benny hledá aktivní rodinku

Stav: V útulku
Evidenční číslo: 1327
V útulku od: 22.09.2023 (265 dní)
 
Pohlaví: Samec
Plemeno: kříženec malamuta
Hmotnost: 32kg
Barva: bílo-černá
Narozen: 2021
Kastrace: Ano

Ahoj, jmenuji se Benny. Chci Vám povědět můj příběh. Sedněte si prosím a čtěte. Jsem kříženec malamuta a už víc jak půl roku se na Vás směju přes kotec. Jsem tu bohužel takovou dobu, jelikož jsem byl odebraný z nevhodných podmínek a než se vše vyřešilo, musel jsem počkat. Teď Vám chci říct tu dobrou zprávu, už mohu jít domů. Ani si nedokážete představit, jak se těším. Povím Vám i něco o mně. Jsou mi zhruba tři roky, vážím třicet dva kilo a tety říkají, že jsem kus fešáka. Ten, kdo zná toto plemeno tak ví, že miluji a potřebuji pohyb. Jsem opravdu velmi aktivní. Když se vypustím na zahrádku, tak letím a letím a stále běhám a běhám :-D

Hledám tedy velmi aktivní rodinku, která mi hlavně dá lásku. Na vodítku tahám, ale za to se na mě zlobit nemůžete. Mám to totiž v genech. Umím nějaké základní povely, ale potřebuji stále toho hodně doučit. Občas umím být pěkně paličatý, ale za můj úsměv je prý vše odpuštěno.

Co se týče pejsků a feneček, tak si vybírám s kým si pohraju a na koho se zazubím.

Rádi bychom poděkovali ORP Teplice, KVS Teplice a UZSVM Teplice za jejich skvělou práci, součinnost a profesionální přístup.

Do adopce odejde kastrovaný (do kastrace může být v novém domově formou dočasné péče s následnou adopcí a po kastraci se podepíše adopce) očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu adopční smlouvy.

Zájemce prosíme o vyplnění adopčního dotazníku: https://forms.gle/XhktirLMoEPK1g1A6 nebo zavolání na tel: 736 769 601

 

← zpět