Bude první MÁJ, ŠLAPKIÁDY ČAS!

Je to tak! Májová AniDefácká ŠLAPKIÁDA JE TADY!
Sluníčko nás začíná vítat, a tak je čas si ho začít užívat naplno!
Tato výzva vás však namotivuje k tomu, abyste se svými chlupáči vyšli ven a trávili společný čas během krásných květnových procházkách a výletech a objevili společně třeba i spoustu nových míst. 
Zúčastnit se může KDOKOLIV a ODKUKOLIV. Konkrétní místa si totiž budete vybírat vy sami. Jen budou muset splňovat podmínky zadání. 
V této výzvě se zaměříme na VÝLETY ve vašem okolí, ale třeba i kousek dál. Ale hlavně to bude o společném času stráveném s vaším čtyřnohým miláčkem. 
4 MÍSTA, 4 ÚKOLY, 4 PROCHÁZKY! Bude jen na vás, v jakém pořadí, které místo navštívíte. Jestli splníte všechny úkoly v jednom týdnu, nebo si to rozvrhnete na celou dobu výzvy. Každý účastník, který splní 3 ze 4 úkolů, dostane památeční medaili. Vítězem se stane dvojice, který během výzvy našlape nejvíc společných km
Navíc se dostanete do online skupiny pejskařů, která se bude postupně plnit skvělými tipy na výlety po České republice nebo možná i v zahraničí. 


JAK SE PŘIHLÁSIT?
Je to jednoduché, stačí nám napsat na vyzva.anidef@gmail.com. A my Vám obratem pošleme platební údaje. Přihlašovací poplatek je 350 Kč. Jelikož výzva podporuje chlupáče v útulku AniDef můžete poslat klidně i nějakou tu korunku navíc a pomoci zachraňovat ty, kteří si sami pomoci nemohou.


Poplatek je za 1 tým - člověk + libovolný počet pejsků, tzn. že vždy musí úkol splnit páníček, který se do výzvy přihlásil, a s sebou může mít pejsků, kolik ,,unese''. 
Po připsání přihlašovacího poplatku Vám bude zaslán odkaz do soukromé facebookové skupiny, kde bude výzva probíhat.

Výzva se bude konat od 1.5.2024 do 31.5.2024
Pozor! S přihlášením neváhejte, protože počet míst je omezený.