Jak pomoci

Splníš přání pejsků z útulku?


Den splněných přání je den, kdy jeden z pejsků čekající na novou rodinu zažije ten nejlepší možný den! 
První takový den měl možnost prožít úžasňák Bastien, který i přes svou milou povahu, ne a ne najít domov. Prožil den plný dobrodružství, péče, lásky, pozornosti, pohybu a dobrot! 
První zastávkou byl psí salón Chlupatá packa, kde vedle bublinkové koupele, dostal kůru pro svou srst a pak už se foukalo, vyčesávalo, trimovalo, stříhalo, pusinkovalo a nechyběly ani pamlsky. Na nový kožich stačilo nasadit vestičku ,,HLEDÁM DOMOV‘‘ a jelo se do litoměřické kavárny Káva s párou, kde na Bastiena čekalo lahodné dogccino. 
Po odpočinku v kavárně začalo pořádné dobrodružství! Jelo se směr Zoo Ústí nad Labem, kde Bastien poznal mnoho chlupáčů, které v životě ještě neviděl. A těch pachů! No to byl ráj. A to ještě Bastien netušil, že před odchodem ho čeká jeho první párek v rohlíku v životě! A že mu chutnal moc. 
Do útulku nesměl přijet s prázdnou, a tak nezbývalo než jít shopovat (nakupovat). Bastien se chvilku ztrácel v přeplněných uličkách zverimexu, ale po chvíli našel tu správnou hračku. A už s ní pelášil k pokladně, kde to na jeho vkus paní prodavačce moc dlouho trvalo. 
Vyfešákovaný, najedený, proběhnutý a s novou hračkou byl Bastík konečně připraven sejít se s Alešem Lehkým. Členem skupiny Lunetic a hlavně moderátorem odpolední show Hitrádia. Aleš s kolegy navíc Bastienovi věnoval i část svého odpoledního vysílání, aby se o Bastienovi a jeho parádním dnu dozvědělo, co nejvíce lidí. 
A povedlo se. Bastienek pár dní po natáčení opravdu domov našel a teď už prožívá dny přání se svou rodinou. 
Líbil se Vám AniDefácký Den splněných přání
Staňte se sponzory toho dalšího a dopřejte dalšímu chlupáči nezapomenutelný den, který mu nakonec pomůže najít i nový domov a milující rodinu. 

Pomozte nám plnit přání pejskům, kteří to v životě neměli jednoduché. 
Plňte s námi sny pejsků v útulku AniDef. 
 

 
 


 
 
 
← zpět