Aktuality

Momentálně máme v péči 107 zvířat. Poslední rok měl velký dopad i na útulky, nejen finanční, ale také na adopce zvířat. Během pandemie se poměrně zvýšil počet adopcí a snížil se příjem, což vypadá pozitivně a opravdu to byla doba, kdy útulek konečně nepraskal ve švech. Ale s postupným uvolňováním se bohužel tato čísla začala měnit a momentálně zažíváme přesný opak. Solidních a vhodných zájemců je málo a nová zvířata musíme často odmítat, protože nejsme schopni jim personálně a místem zajistit kvalitní péči a azyl. Přiznáme se, že z takového stavu již začínáme být zoufalí! A tak se obracíme zase na Vás. Kromě finanční podpory je spousta možností, jak nám pomoci. A jak je to tedy možné?

Dobrovolník - Každá ruka v útulku se nám hodí a práce je tu, jak na kostele. Takže pokud máte volný den nebo i jen pár hodin za námi přijet a chcete si vyčistit hlavu a protáhnout tělo u manuální práce v útulku a kolem něj. Přidejte se do facebookové skupiny 30 srdcí pro AniDef, vyberte si svůj den a přijeďte do útulku. Práce máme spoustu jak pro ženy, tak pro muže a s dospělým doprovodem uvítáme i mládež. https://www.facebook.com/groups/5241886825844555/ Pokud nemáte facebook, tak nás kontaktujte na 739 753 092 nebo emailem na anidef.utulek@gmail.com.

Venčitel – Milujete psy, ale doma žádného mít nemůžete?! Můžete pomoci vyvenčit nějakého útuláčka. Pejsci v útulku se během provozu venči na útulkové zahradě a jsou moc nadšení, když se mohou projít i za plot útulku a očmuchat nové pachy a prozkoumat okolí. Útulek je otevřený pro veřejnost a venčitele každou středu, čtvrtek, sobotu i neděli v čase 12-16 hod. Nikam se nemusíte hlásit, stačí dorazit v otevřené dny. 

AniDef drbnička - Abychom byli schopni nacházet nové a nové domovy pro zvířata v naší péči, potřebujeme oslovovat nové a nové lidi. A jak nám můžete v tomhle pomoct? Pomozte nám zviditelnit příspěvky na sociálních sítích. Každé sdílení, každý komentář nám pomůže příspěvek dostat zase o dům dál.

A určitě nepohrdneme ani off-line osvětou. Až se budete bavit s přáteli zmiňte se o nás nebo o nějakém konkrétním zvířátku, co jste u nás viděli. Nebo své přátelé rovnou vytáhněte na prohlídku útulku, pomazlení kočiček nebo venčení útuláčka. Řekněte jim, jak se stát AnDělem. https://www.anidef.cz/jak-pomoci/4-stan-se-andelem

Patron - Staňte se patronem konkrétního zvířátka k adopci a najděte mu domov! Zvířat k adopci je u nás mnoho a někdy je těžké soustředit pozornost pouze na konkrétní zvíře. Patron si ale může po domluvě s útulkem jedno zvířátko vybrat a rozjet hledání domova. O zvířeti bude dostávat veškeré informace, fotografie, videa (která je možná si přijet pořídit i sám) a zvířátko zpropaguje na sociálních sítích, inzertních portálech, atd. Díky tomu, že se patroni soustředí vždy na jedno konkrétní zvíře, tak je jeho šance na nový domov mnohem vyšší. Pejsci k adopci: https://www.anidef.cz/adopce/k-adopci/psi-k-adopci  Kočičky k adopci: https://www.anidef.cz/adopce/k-adopci/kocky-k-adopci

 

 

← zpět