Aktuality


NEROZLUČNÍ KAMARÁDI PÁJA A MÍŠA 
Říká se, že psovi je jedno, jak jeho pán vypadá, jak se obléká, jestli je čistý nebo zanedbaný. Lidem by ale vadit mělo, že jejich pes je zanedbaný a nemocný. Že jejich nezájem a nedostatek péče tomu živému tvorovi způsobuje zdravotní potíže, bolesti a možná i nechuť žít. Že jeho život nestojí za nic, když ho každý pohyb bolí, špatně vidí a nemůže pořádně ani jíst. 
Pája a Míša – 2 starší psí kamarádi, kteří ve 12 a 13 letech téměř hnili zaživa. Jejich srst byla bolestivě zacuchaná a překážela jim nejen v pohybu, ale i při žraní a pohledu, protože přes dredy už špatně viděli.  V jejich zanedbané, špinavé srsti jim pilo krev nespočet blech. Což jejich kůži nejen obrovsky dráždilo a měli neustále pocit svědění, ale i množství úbytku krve bylo natolik velké, že jim při první veterinární kontrole nebylo možné ani odebrat vzorek krve na testy. 
Vedle zanedbané srsti se ukázalo, že problém žrát chlupáčům dělají také shnilé, plakem pokryté zuby a masivní zánět tlamy. Léčba bude na delší dobu. Momentálně řešíme a zvažujeme pro kluky nejlepší a nejbezpečnější postup léčby. 
Naštěstí měli celý život jeden druhého. Kvůli změnám ohledně bydlení si je původní majitel nemohl nechat, a tak byli odloženi k nám. 
Věříme, že staříci spolu zvládnou léčbu jejich bolístek a osud jim přinese domov plný lásky, a hlavně plný péče. Že díky novému domovu si ještě užijí nějaký ten čas kvalitního a důstojného života. Že se jich nikdo už nikdy nebude štítit nebo se jim smát.❤️
Pro nerozlučné kamarády, bojovníky, hledáme dočasnou péči. Jedná se 2 starší pejsky, křížence bišonka. Oba jsou nekastrovaní a podstupují léčbu masivního zánětu dutiny ústní.
Zájemci prosím volejte na 736 769 601. 
Bojujte s námi za kvalitnější a důstojnější život těchto dvou nerozlučných kamarádů, kteří do dotáhli už tak daleko. Přispějte na jejich péči na transparentní účet 2401251539/2010 a do poznámky napište Pája a Míša. Nebo rovnou využijte náš QR kód pro platbu, kde už sami zvolíte pouze částku, kterou chcete klukům poslat. ❤️
A kdo by chtěl být u všech záchran, může se stát rovnou andělem AniDef. Stačí si nastavit trvalý příkaz a poslat nějakou tu korunku každý měsíc. Více o andělech AniDef najdete na https://www.anidef.cz/jak-pomoci/4-stan-se-andelem. A v neposlední řadě děkujeme za každé sdílení, kterým zvýšíte šanci najít tu nejlepší dočasnou péči. ❤️
 

PÁJA

velmi zanedbani brachove

Více informací
← zpět