Aktuality

I letos v útulku AniDef plánujeme valentýnská nevšední rande. 

Minulý rok měla valentýnská rande opravdu veliký ohlas a nakonec jsme museli přidat i druhý den. Tato varianta je možná i letos, ale zatím se zdá randící neděle 12.2.2023 dostačující. 

Mnoho lidí nám píše, že by se moc rádi zůčastnili, ale odjíždějí nahory -  v pondělí 13.2.2023 totiž na Teplicku začínají jarní prázdniny. 

Když jsme před rokem s nápadem valentýnského rande přišli, vůbec jsme nevěděli, zda bude zájem. A byl! A opravdu veliký! 

Do útulku přišlo lásku oslavit opravdu mnoho lidí. A nejednalo se jen o zamilované páry.

 

Valentýnské rande si přišly užít například sestry, nejlepší kamarádky nebo i rodiče s dětmi. Všichni přinesli do útulku velmi krásnou atmosféru a hlavně zakoupením valentýnského rande podpořili chlupáče, které měli možnost poznat a pomazlit během prohlídky útulku. Extra pozornost pak získal i jeden z pejsků, kterého si účastníci vybrali, a kterého vzali za brány útulku a společně podnikli procházku v okolní přírodě. 

Zážitek, který si všichni účastníci odnesli navíc podpořila společná fotka s chlupáčem, malý dárečky a také certifikát, že jejich láska pomáhá. 

 

Momentálně probíhají rezervace na neděli 12.2.2023 a hlásíme ještě volná místa. 

A co vlastně voucher pro 2 osoby na rande v útulku obsahuje?


❤ Welcome drink
❤ Růžička
❤ Prohlídka útulku
❤ Romantická procházka s pejskem v okolní přírodě
❤ 2 fotky z fotokoutku s chlupáčem
❤ Sladké překvapení
❤ Dáreček
❤ Dobrý pocit a certifikát rande, co má smysl

A jak voucher zakoupit?

Stačí nám napsat na sociálních sítích nebo na anidef.utulek@gmail.com. 


 

← zpět