Aktuality

1.5.2023
Kočičí nemoci na F jsou velkými strašáky.  Dneska bychom Vám chtěli něco málo říct o FIP neboli Infekční peritonitida koček – ZABIJÁK, který se velmi obtížně diagnostikuje. A když už se na něj přijde, tak zjistíte, že léčba veterinárními lékaři není v ČR dostupná. 
Naštěstí existuje komunita lidí, která s neoficiální alternativní léčbou pomocí antivirotik, má již poměrně bohaté zkušenosti, a tak se i v našem útulku už podařilo několik kočiček ZACHRÁNIT před jistou SMRTÍ.


Bohužel zde narážíme na obří komplikaci. NEOFICIÁLNÍ ALTERNATIVNÍ LÉČBA NELZE OFICIÁLNĚ FINANCOVAT, ať už je sebevíc účinnější. 
Kdo nás sleduje již nějaký čas, tak ví, že jsme již v minulosti pro FIP pozitivní kočičky pořádali speciální sbírku.
A ten čas opět nastal.


V naší péči jsou dokonce hned dva chlupáči – kočička BERTA a kocourek BOHOUŠEK, kterým byla tato zákeřná nemoc diagnostikovaná a jimž by aplikace antivirotik mohla zachránit život. 
Nejedná se o žádné šarlatánství, ezořeči apod. Více o této úspěšné léčbě už zmiňuje i wikipedie a spoustu informací najdete i v několika fb skupinách ve všech možných jazycích světa.
Československou nejznámější fb skupinou je FIP Warriors CZ/SK ®, kde majitelé FIP kočiček najdou mnoho informací o nemoci, ale informace o dávkování a kde antivirotika případně objednat.
Berta i Bohoušek si ZASLOUŽÍ ŽÍT. Jak bychom je mohli nechat zemřít, když existuje léčba, možnost, naděje? Vzdát to? Protože nelze léčbu zaplatit z oficiálního účtu útulku? 
AniDefáci, POMOZTE nám s touto překážkou. Dejme Bertě i Bohouškovi NADĚJI! BOJUJME! 


Pokud chcete Bertě i Bohouškovi poslat naději, učinit tak můžete prostřednictvím finančního příspěvku na transparentní účet číslo 2000942187/2010 s var. symbolem 555 nebo poznámkou FIP.
POZOR: Pro neoficiální alternativní léčbu bude použit experimentální lék GS, který je za nás momentálně nejúčinnějším lékem na podporu imunity. Bohužel však není v České republice stále oficiálně schválen, proto ho není možné platit z oficiální účtu útulku. Uvedený transparentní účet proto nepatří útulku AniDef, ale věrné člence našeho spolku.
 Děkujeme všem za pomoc. A také za důvěru a podporu všem dárcům a podporovatelům. 

5.4.2023

Huráá, hurááá  Bohoušek porazil FIPku a to díky všem úžasným dárcům, kteří podpořili FIP léčbu v lednové výzvě. 

Bertička je však ještě na léčbě závislá. A bohužel na transparentním čísle 2000942187/2010 hlásíme nedostatek financí pro pokračování v léčbě, která by mohla Bertu uzdravit. 

Neoficiální alternativní léčbu s vynikajícími výsledky v mnoha případech není bohužel možné platit z oficiálního útulkového účtu, jelikož není v ČR stále oficiálně schválena. 

Transparentní účet patří věrné člence našeho spolku. 

Pokud chcete Bertě poslat naději, učinit tak můžete prostřednictvím finančního příspěvku na transparentní účet číslo 2000942187/2010 s var. symbolem 555 nebo poznámkou FIP.
POZOR: Pro neoficiální alternativní léčbu bude použit experimentální lék GS, který je za nás momentálně nejúčinnějším lékem na podporu imunity. Bohužel však není v České republice stále oficiálně schválen, proto ho není možné platit z oficiální účtu útulku. Uvedený transparentní účet proto nepatří útulku AniDef, ale věrné člence našeho spolku.
 Děkujeme všem za pomoc. A také za důvěru a podporu všem dárcům a podporovatelům. 

← zpět