Aktuality

Elymus je nádherný kocour, který přišel k pořádnýmu úrazu/zranění, se kterým si už nedokázal sám pomoct. Kdo ví, jak by dopadl, jestli by ještě dnes žil, kdyby si sám nenašel pomoct. 

Dopajdal se na jednu zahradu a sám v tu chvíli nevěděl, jak velké štěstí má a na jak skvělé lidi narazil, které přišel prosit o pomoc. 

Když viděli zraněného kocourka, kterému místo zdravé packy visela rozdrcená hnijící končetina, neváhali a okamžitě ho vzali na veterinu. Kocourek podstoupil operaci, kterou mu jeho zachránci zafinancovali, ačkoliv se veterinární péče vyšplhala na částku okolo 10 tisíc. 

23.6.2023

Bohužel si zachránci nádherného kocourka nemohli nechat, a tak se obrátili na útulek AniDef. A tak se Elymus dostal k nám. Byli jsme velmi mile překvapení a dojatí z celého příběhu. A klobouk dolů před zachránci. My jsme se setkali už i s tím, že takovou operaci nejsou ochotni zaplatit ani majitelé vlastního zvířete. 

O to více nám bylo líto, když jsme zjistili, že operace během které se odstanila část packy, nebyla zcela úspěsná. Po příjmu jel kocourek na veterinární klinuku, kde musel být znovu operován, kde mu byl amputován i zbytek přední končetiny. 

Děkujeme všem AnDělům, kteří Elymusovi pomohli zaplatit druhou operaci. (10 tis.)

11.7. 2023

Elymus momentálně hledá dočasný domov, aby nemusel trávit dlouhé dny v kleci v karanténě. Je to opravdu velmi kontaktní kocourek, který stojí o jakoukoliv společnost. Bohužel si stále léčí svrab v uších, a tak ho není možné volně pustit do kočičího pokojíčku, kde by měl více pohybu a byl v kontaktu s ostaníma kočičkama. 

Vzhledem ke svrabu hledá domov bez dalšího kočičího parťáka nebo s možností oddělení. 

Do adopce odejde kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, testovaný na FIV a FeLV. na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. V případě zájmu o adopci prosíme o vyplnění dotazníku, případně prosíme volejte na tel: 736 769 601

ELYMUS

útulkový hrdina

Více informací
← zpět