Aktuality


Patronem nové edice je Milan Špalek ze skupiny KABÁT 
Jakýho si mě vychováš, takovýho mě máš. 
To je název nové edice, která je věnována všem zástupcům bull plemen. 
Bullí edicí bychom chtěli ukázat, že "bojové plemeno" se nerovná zlý pes, který nemůže být členem rodiny. "Bojové plemeno" znamená, že štěně takového psa potřebuje zkušeného pána, který pejska vychová a zároveň akceptuje jeho potřeby.  Pokud se však takový pejsek dostane do špatných rukou, může za svou nevýchovu zaplatit i životem. 
Představitelem edice se stal chlupáč BAJT, který se našel uvázaný u stromu. Prostě už se nehodil, a tak se ho někdo zbavil tímto způsobem. Jako kusu věci, která se rozbila nebo dosloužila. 
Bajt v útulku strávil více jak třičtvrtě roku, než našel svůj vysněný a milující domov. 


Edice je však i o Preclíkovi, který strašil okolí, ve kterém se sám potuloval na ulici. Všichni se ho báli, ale on se bál mnohem víc. Když se dostal do útulku, tak jen seděl v rohu a třásl se. Denně jsme pracovali na odbourání toho obrovského strachu.
I přesto, že mu na sociálních sítích fandily tisícovky lidí, tak Preclík hledal domov víc jak půl roku. Teď má skvělou milující a aktivní rodinu. 
Edici bychom rádi věnovali všem bullům, kteří se stali nechtěnými, kteří jsou ztraceni sami v sobě, kteří se bojí a bojují o život a všem kteří svůj boj nedostali šanci vyhrát. 
Útulkem AniDef prošlo za 6 let fungování mnoho desítek kříženců bullích plemen.
Patronem a tváří Bajtovy edice se stal hudebník, zpěvák, textař, rockový baskytarista skupiny KABÁT a srdcař Milan Špalek, kterému tímto moc děkujeme! 
Bajtova limitovaná edice je už nyní k dostání na našem e-shopu nebo přímo v obchůdku v areálu AniDef.
Ke každému produktu Bajtovy edice dostanete letáček, kde se dozvíte nejen Bajtovo a Preclíkovo příběh, ale mnohem, mnohem víc.


 

← zpět