Aktuality

Letní výzvy ošetřovatelky Šárky se zúčastnilo 30 dvojic. 

30 pejsků, 30 páníčků se celé 2 letní měsíce pilně snažilo cvičit a plnit jednotlivé úkoly výzvy. Celkem na zúčastněné čekalo 8 úkolů a 4 bonusy! 

Hvězdami jednotlivých výukových videí se zadáním úkolů a bonusů byly fenečky Dýda a Poppi. 

Poppinka jakožto mladá fenečka ukazovala, jak úkol zvládá začátečník. Dýda, jakožto zkušená matadorka, pak ukazovala, jak má být úkol správně proveden. 

Během celé výzvy se vytvořila skvělá skupina lidí s láskou pro psy a pohyb a vzájemně se podporovali v soukromé facebookové skupině, kde se také sdílela jednotlivá videa s výslednými úkoly a bonusy. 

Po 9 nabitých týdnech se vítězem celé výzvy stal tým Aston Martin.

Šárky komentář k vítěznému týmu: ,,Mám obrovskou radost, že AniDefáckou výzvu vyhrál náš adopťák. Astička je důkazem toho, že když se do těch správných rukou dostane starší, ne moc vychovaný pes, dějí se zázraky a já Ti Marti jménem celého útulku děkuji, že jste Astičce dali tak báječný domov.''

2. místo patřilo týmu: Martina a Panda
3. místo patřilo týmu: Kamča + Martin + Lara

Vítězi se však stali všichni, kdo se svým pejskem prožili léto plné výzev. Léto plné dobrodružství a hlavně společného času. 

A co na výzvu říkají někteří účastníci?

,,Šári, výzva byla naprosto úžasná. Nesmírně jsme si to s Tekčou užily a naučily jsme se nové cviky, které si stále opakujeme. Něco jsme díky dovolené nestihly..., ale super bylo, že jsme se dostaly do party kámošů. Doufám, že se nám podaří dorazit...Ještě jednou moooc děkujeme''

,,Připojuji se že výzva se nám s Bedříškem líbila moc a bylo to tak že i když se nám něco nechtělo tak vidina že by jsme neměli bodíky hlavně teda Béďa v tabulce to nás vždycky přimnělo navštívit nějakou rozhlednu nebo prostě vytáhnout kámoše na procházku, uteklo to strašně rychle a bylo fajn sledovat i ostatní jak jim to jde. Rádi se zase připojíme na sraz nedorazíme protože už máme něco jiného, ale všechny vám s Bedříškem posíláme pac a pozdrav a za rok naviděnou ve výzvě''


,,Píši za týmy Medvídek jorkšírský Zoe a Japonská střela Yuki.  
Byla to naše úplně první psí výzva v životě a předčila všechna naše očekávání. I když jsme se na začátku lekly, zda jsme si neukously přihlášením velký kus.  Tak jsme si na pravidelné trénování velmi rychle zvykly a těšily se, jaká výzva přijde další týden.  
Výstižná videa s popisky byly skvělými průvodci.
Výzva nás nejen rozhýbala a spojila zase o kousek víc, ale také ukázala, co vše se dá dělat a popostrčila k tomu, to fakt udělat - pečení, vyrábění hraček na míru, používat pravidelně lízací podložku, vylézt z pelechu i o víkendu před východem slunce. Je první týden po výzvě a člověk rychle spadá do starých kolejích, ale snažíme se na to vědomě myslet a sem tam oprašovat staré úkoly, protože je teda, co vylepšovat a posouvat se. 
Navíc už připravujeme nožky a packy na tu podzimní Šlapkiádu a těšíme se, kam všude se díky ní podíváme. 
Děkujeme''

,,Team strakáči. Nás výzva též těšila i když jsme vše nesplnily na 100%. Na to, že panička naposledy cvičila psa před xxlety a ještě formou drezúry. Tak je ráda, že pozitivní motivací to taky jde i když mě nemá od štěněte, ale z útulku bez historie.
Ráda jsem sledovala i ostatní, když jsem propadla pocitu, že problém psa je na druhém konci od něj.
Těšili jsme se, že poznáme zbytek smečky z výzvy, ale bohužel v neděli nemůžeme dorazit.
P.S. Vypilujeme sledování sociálních sítí a pokusíme se ( vychytat výzvu)příští rok se znovu přihlásit.''

,,Dobrý večer. Výzva se nám moc líbila, všechny úkoly i bonusy jsme se snažili splnit aspoň trošičku, s přimhouřením obou očí to snad šlo. Poslední úkol nevyšel, panička vařila na táboře a Idísek si užíval v hotelu Anidef. Těšíme se na příště''

A mnoho dalších krásných ohlasů.

Vrcholem celé výzvy byl pak sraz v útulku, kde se nám sice potkala jen menší část, ale užili jsme si to moc. Opékali jsme na ohni, předali si ceny, povídali si a vyvenčili celý útulek! 

Mnohokrát děkujeme sponozorům letní výzvy MA-NU, Rehavital a Zelená Země. 

 

← zpět