Aktuality

Je třetí den For Pets, podvečer, celí unavení sklízíme stánek. Přichází za námi paní a prosí o pomoc. Řeší týraného pejska a neví, jak postupovat. Ukazuje nám videa. Máme slzy v očích a ihned sháníme pomoc. Jelikož je pejsek mimo naše území, kontaktujeme s prosbou o pomoc tým Jiřího Pospíšila, který okamžitě koná. ♥️ Je sobota večer a u domu, kde má pejsek žít, se na popud Pospíšilova týmu sjíždí KVS a Policie ČR.
Pejska majitelé přivádějí ze sklepních prostor, kde je pejsek sám a ve tmě. Pejsek vypadá mnohem hůř než na videích. Je plný bolavých otlaků a lézí. Tělo má vyhublé na kost, nemůže se pořádně ani postavit, natož jít.


Pejsek je na místě KVS odebrán, okamžitě ho bereme pod svá křídla. Sháníme kliniku, kde by ho teď, v sobotu večer, vzali. Je to boj, ale nakonec se podařilo a policie pejska převáží do péče veterinářů. ⚕️
Pejsek dostal jméno Lucky (Štístko). Umíral zaživa. Ale bojuje. Chce žít. Je neskutečně hodný. ❤️


Momentálně podstupuje různá vyšetření a testy. Veterináři si zatím netroufají dělat nějaké závěry.? Teď je cílem bojovat za každý další den naživu. A dokud Lucky bude bojovat, my budeme bojovat s ním.❤️ Není sám a už nikdy nebude. Sám, ve tmě, ve sklepě, umírající zaživa. 
Lucky má chuť jídlu, snaží se stavět na nohy, je šťastný za každé pohlazení. ❤️


Jen první noc Luckyho boje je vyčíslena na více jak 10 000 Kč.  Dostat Luckyho zpátky do života je dlouhá nejistá a velice nákladná cesta. Pomozte nám na ni kráčet. ❤️

VIDEO LUCKYHO ZDE.

❤️ Podpořit Luckyho můžete na transparentní účet číslo 2401251539/2010 s variabilním symbolem 1460 a poznámkou Lucky.
❤️ Podpořit lze i pomocí QR kódu.


❤️ Děkujeme skvělé službě @zsv_petmedic, kteří Luckyho třetí den bezplatně převezli na specializovanější kliniku.
❤️Děkujeme paní, které Lucky nebyl jedno a sháněla pomoc.
❤️ A v neposlední řadě děkujeme týmu Jiřího Pospíšila @jiri_pospisil_top09,který okamžitě jednal a zařídil veškeré potřebné úkony k odebrání.
❤️ Díky Vám může Lucky bojovat o život a neumírat sám a ve tmě. ❤️

13.4.2024

Bohužel přes veškerou snahu, Vaší obrovskou podporu a péči veterinářů a sester z kliniky VETCENTRUM to Luckyho vysílené tělíčko nezvládlo a museli jsme ho nechat odejít.   

Moc nás mrzí, že nestihl poznat hezčí svět, který jsme mu při odebírání z těch hrozných podmínek slíbili. Lucky, odpusť nám, že jsme Tě nenašli dřív.  

Děkujeme nahlašovatelce, která k nám před týdnem přišla ke stánku a o Luckym nám řekla. Děkujeme Záchranná služba veterinární Pet-Medic Praha, který nám po celou dobu pomáhal. A v neposlední řadě děkujeme Petře z týmu Jiří Pospíšil, která případ Luckyho okamžitě začala řešit, společně s policií a KVS na místě Luckyho odebrali, a pak za Luckym denně na kliniku docházela.

Dávala mu pocit, že ho má stále někdo rád a že na jeho životě někomu opravdu z celého srdce záleží. On její lásku cítil a každý den ji vítal máváním ocásku. Lucky se i v posledních minutách svého boje cítil milován, měl po boku svého anděla v podobě Petry. V její náruči dnes usnul navždy. 
Slibujeme, že majitele Luckyho neujdou trestu. A jestli můžeme vzkázat něco od Luckyho, prosíme koukejte kolem sebe, nebojte se mluvit a nahlašte týrání, ať už žádné zvíře nemusí netrpět, jako trpěl on. Děkujeme všem, kteří jste na něj mysleli, drželi mu palce a podpořili jeho boj finančně. 

Sbohem Lucky  

 

LUCKY (LAKY)

v léčení

Více informací
← zpět