Aktuality

26.3.2024
Týden od přijetí Loupáčka, čelíme dalšímu otřesnému případu.
Když si manželský pár vyrazil v úterý ráno na výlet, neměli tušení, co je čeká. Když našli fenečku ve špatném stavu, naivně si mysleli, že je pokousaná. 
Fenečka, které jsme dali jméno Šmoulinka, byla opravdu ve velmi špatném stavu. Je vyhublá, zablešená a v oblasti hrudníku má velký nádor, na kterém má krvavou živou ránu, neboť nádor nejspíš praskl. 


Fenečka bojuje o život na veterinární klinice Live. Je v kritickém stavu. Již včera dostala transfúzi krve od psího dárce.
Šmoulinka byla neskutečně oddaná a hodná. Je to velká bojovnice. Moc doufáme, že to zvládne! Přejeme si, aby zažila lepší život, než doteď měla.
Šmoulinku v oblasti nálezu znají, snad ví i komu patří. Nikdo však její stav neřešil, protože to přeci není jejich pes. Fenečka však dlouhodobě byla ponechána ve stavu, kdy doslova zaživa umírala. Pod dlouhou zanedbanou srstí má pouze kostru potaženou kůží. Obrovský nádor s velkou krvavou dírou musel být pro fenečku bolestivý a omezující dlouhou dobu. 


Život opět psal příběh, který je šokující, neuvěřitelný, bolestivý. 
Jak se někdo může ke zvířatům takto chovat? 
I neposkytnutí potřebné a veterinární péče je za nás týrání.
Fenečku Šmoulinku můžete podpořit na účet číslo: 2401392016/2010 s var. symbolem: 26032024. ❤️


Děkujeme veterinární klinice Live za okamžitý příjem a péči, děkujeme všem psím dárcům, děkujeme nálezcům i městské policii. ❤️❤️❤️
Celý případ hlásíme a dále budeme řešit s příslušnými orgány, aby se fenečka už nikdy nemusela vrátit. A také aby majitelé, kteří se o fenečku nepostarali, čelili svým činům.

 

ŠMOULINKA

zanedbana fenka s tuhym kořínkem

Více informací
← zpět