Aktuality


V sobotu 30.3.2024 v útulku proběhl první ročník ZAJÍČKIÁDY.

Píšeme schválně první ročník, protože za nás se akce neskutečně povedla a doufáme, že z ní uděláme tradici.
Pro účastníky byla připravena TRASA zhruba 6.5 km dlouhá. Cestou museli na určených bodech odpovídat na OTÁZKY a plnit úkoly. Za odměnu na ně čekala v cíli ODMĚNA. Startovné bylo 200,-Kč, předem se registrovalo 34 účastníků, kteří mohli přijít se svými pejsky nebo vyvenčit nějakého útulkáče. 
Zájem předčil naše očekávání a jeden registrovaný účastník většinou znamenal velkou rodinnou výpravu s dětmi, pejsky a kupou DOBRÉ NÁLADY. Parkoviště praskalo ve švech, netroufáme si odhadnout, kolik lidí trasu zajíčkiády nakonec absolvovalo, ale víme, že vás bylo hodně.

VYVENČIL SE úplně CELÝ ÚTULEK, každý pes, který byl schopen trasu ujít, byl na výletě, včetně těch " náročnějších" , protože dorazili i naši pravidelní venčitelé. U některých psů jsme díky Zajíčkiádě zjistili, že mají rádi děti, což jim určitě pomůže při hledání nového domova.
Navíc jste kromě startovného přinesli různé dobroty pro pejsky i kočičky nebo dárečky do aukce a zacinkala i sbírková kasička. Spoustu z Vás si naopak udělalo radost v našem DOBROČINNÉM OBCHŮDKU. Psi byli večer tak unavení, že v útulku už nikdo neměl energii ani štěknout.
Moc DĚKUJEME VŠEM, kdo se akce zúčastnil.
Děkujeme všem OŠETŘOVATELKÁM, že si ve svém volném čase najdou čas na doplňkové aktivity podporující útulek přesto, že na šichtě tráví 12 hodin denně. Poděkování patří především hlavní ošetřovatelce Šárce, která s nápadem Zajíčkiády přišla a všechno zorganizovala. V neposlední řadě děkujeme našemu sponzorovi firmě Happy Dog & Happy Cat, kteří nám celoročně dodávají kvalitní krmivo pro celý útulek a věřte, že to už je pořádné množství granulek.

 

← zpět