Aktuality

Velké, SPECIÁLNÍ poděkování dlužíme OC Galerie Teplice a jejich skvělému týmu!


Celé léto nám umožnili mít uvnitř centra stánek, kde jste se vy, návštěvníci Galerie, mohli ptát na cokoli vás zajímalo, dostat informační letáčky, podívat se na aktuální nabídku pejsků, přečíst si některé z případů týrání, které jsem řešili, prohlédnout si fotogalerii.. a také nám přispět do sbírkové kasičky.

OC Galerie Teplice nám umožnila uspořádat hudební vystoupení, kde nám zazpívaly dvě úžasné zpěvačky Annette Kolková a Barbora Reiterová (díky dámy!) s přehlídkou některých pejsků a podíváním o našem útulku.

MOC DĚKUJEME za tuto úžasnou příležitost, při které návštěvníci OC Galerie Teplice do naší kasičky celkem darovali neuvěřitelných 58.950 kč! 

Navíc jsme se mohli účastnit i teplického Půlmaratonu, jehož se účastnilo na 15 dobrovolníků v tričkách AniDef - útulek Žim a pomohli tak náš útulek a hlavně svěřence v něm zviditelnit. Vítězkyně běhu si k nám dokonce přišla adoptovat kočičku.


Se stánkem, promítáním, zapůjčením techniky, zajištěním propagačních materiálů a asi 156 dalšími věcmi nám moc pomohly Top firmy Teplice , a nepostradatelné byly i šikovné hostesky - bez vás všech by to nešlo, a za to velké díky! Velké díky také patří našim devčatům Martince a Simče, kteří se o naší práci v OC Galerii zmínily a díky malé zmínce se staly velké věci.


Této podpory si nesmírně vážíme a těšíme se, že tato spolupráce s OC Galerie Teplice nebyla poslední.

← zpět