Aktuality

Máme tu další přijatou zanedbanou psí dušičku.. DAISY je fenka, která si asi zkusila své.. Byla nalezena ve špatném stavu, s hnisavým a krvavým zánětem mléčné žlázy. Fena je určitě po několika štěňatech, trpí nadváhou, má špatnou kvalitu srsti a lysinu u kořene ocasu. Veterinář má podezření na poruchu štítné žlázy. Fena je v léčení, po zažehnání zánětu mléčné žlázy, dobrání antibiotik, ji čeká krevní vyšetření a případná další léčba a kastrace. Daisy je mazlivá, spíše submisivní fenka, zvládá dokonce základní povely, pro bolesti je trochu opatrná na manipulaci, ale v očích má smutek a přátelský výraz.

Až ji dáme trochu dohromady, budeme ji hledat nový domov, kde bude už jen milována, zaslouží si to!

Zánět mléčné žlázy už ustupuje, už nekrvácí a nehnisá.. Nyní dostala léky na zastavení laktace, aby mohla být dále provedena kastrace. Daisy pořád smutně kouká, je to hodná mazlivá fenka a po kastraci ji budeme hledat ten nejlepší domov. Na léčbu Daisy můžete přispět na našem transp.účtu. Děkujeme!


20.9. Daisy v pátek dobere antibiotika a v příštím týdnu ji čeká kontrola u veterináře a uvidíme, zda bude potřeba další léčba. Dle doporučení veterináře ji čeká minimálně ještě kastrace.

24.9. Daisy byla na kontrole a zánět mléčné žlázy je zcela vyléčen! Brzy ji čeká kastrace, budeme Vás informovat. Děkujeme za všechny příspěvky na Daisy a posílám aktuální souhrn všech štědrých dárců, kteří už poslali celkem neuvěřitelných 6550,-Kč Děkujeme!!! Zdeněk Pešek, Dan Kaláš, Simona Müllerová, Monika Vojtěchová, Tomáš Cibulka, Marcela Mouchová, Jiří Jahodář, Saskia Rudíková, Dáša Kochaničková, Andrea Novotná, Věra Königová, Lenka Pulpánová.

Dne 30.09.2019 našla Daisy svůj domov!

← zpět