Aktuality

V uplynulém víkendu jsme si připomněli výročí malé pro lidstvo, ale velké pro útulek v Žimu.

Byl tomu totiž přesně rok, co odešli původní ošetřovatelé a započala velká přeměna útulku, pro nás všechny i pro zvířata v něm takové "znovuzrození", ze kterého se zrodil náš spolek AniDef. Když se ohlédneme zpět, jsme opravdu pyšní na již druhou stovku psů, kterým útulek za tu dobu poskytl pomoc, a padesátku kočiček. Stále jen se každý den díváme dopředu na spoustu práce, která nás čeká, a až při pohledu zpět vidíme, jak dlouhou cestu jsme za ten rok ušli - a kolik skvělých lidí jsme na ní potkali.

Bez našich úžasných ošetřovatelek, věrných dobrovolnic a dobrovolníků, neúnavných venčitelů, spolehlivých dočaskářů, dárců a fanoušků ze všech koutů republiky, sponzorů a spolupracujících spolků bychom to nikdy nedokázali. Je to i váš kus práce, i vy jste náš hvězdný AniDef tým, a všem vám za to moc děkujeme.

 


Vytvořili jsme album fotek z rekonstrukce útulku, abyste mohli všichni sledovat úžasné pokroky, jaké se zde dějí.
Najdete tu snímky z prvního víkendu po převzetí útulku novým týmem (polovina března 2017), kdy začaly probíhat první úklidové práce a kdy jsme začali zjišťovat rozsah nutných oprav a změn.

Tímto ze srdce děkujeme všem, kdo svůj volný čas strávili nesmírně fyzicky i psychicky náročnou prací a moc nám a hlavně útulkovým psům pomohli a stále pomáhají.


Těšíme se, že sem budeme přidávat nové fotky z postupujících oprav a rekonstrukcí v útulku, které by bez dlouhé řady sponzorů, podporovatelů a neúnavných dobrovolníků nebyly možné.


Jsme hrdí na to, co mohou dokázat odvážní a odhodlaní lidé se společnou láskou ke zvířatům.

Děkujeme všem, kdo v tom jste s námi!

Pokračování fotek zde.

← zpět