Aktuality

Asta byla převzata z jiného útulku.

Je to rozvážná psí dáma, velmi citlivá, ale totální zlatíčko. Můžeme ji doporučit i k dětem. Občas se tváří, že neví, co se děje, co s ní chcete dělat, povely žádné nezná.

Asta potřebuje domů! Je v útulku nepochopitelně dlouho! Možná proto, že je velká, černá? Možná proto, že se umí krásně mazlit s lidmi, které zná, ale cizí lidi ze začátku malinko ignoruje. Je velmi hodná, neublíží, ale prostě si cizích nevšímá. Opravdu nikdo nemá čas a trpělivost, aby jí dal den, možná týden, aby ho Asta přijala jako svého člověka? Všichni tak spěcháme, chceme mít všechno podané na talíři? Asta už toho měla na talíři ve svém životě hodně, teď potřebuje konečně domov... stálý, trvalý, jedinečný a v milující rodině.

Při kastraci byl objeven obrovský nádor v děloze, kastrace proběhla opravdu za 5 minut 12.. Je to velmi citlivá, ale totální zlatíčko. Můžeme ji doporučit i k větším dětem, jen misku si trochu brání a není úplně jemná, když si bere pochoutky z ruky. Nechce kousnout, jen to nevyměří úplně.

Občas se tváří, že neví, co se děje, co s ní chcete dělat, povely žádné neznala, u nás se už něco málo naučila. Je to typ fenky, co bezpečně pozná svou rodinu a bude jí věrná, cizí lidi občas ignoruje, tváří se, jakoby nereagovala. To jí nepomáhá ve výběru domova, většina zájemců to nechápe, chce psa, co se k nim hned požene, začne se k nim lísat a neopustí je na krok po první procházce. Asta potřebuje trochu víc času a  to "dnes není v módě". Ostatní pejsky si vybírá, některé snese jiné ne, případné sympatie s konkrétním psem by bylo nutné vyzkoušet, kočky nemá ráda.

Je to typ fenky, co bezpečně pozná svou rodinu a bude jí věrná, cizí lidi občas ignoruje,ale je ke všem velmi přátelská. Astě je asi 10 let, váží 26.5kg. Na ostatní pejsky se zatím netváří nejlépe, případné sympatie s konkrétním psem by bylo nutné vyzkoušet.

Asta by uvítala bydlení v domku se zahrádkou s přístupem ven, v klidnějším prostředí. Asta má malé šance na adopci, protože je velká a černá a trochu opatrná než se začne mazlit...

ASTIČKA PO DLOUHÉM ČEKÁNÍ ODJELA DO KRÁSNÉHO DOMOVA ♥ DĚKUJEME! 

ASTA

krásná hodná seniorka

Více informací
← zpět