Aktuality

Redbull je nádherný kříženec bull plemene. Je to naprostý miláček k lidem a dětem, lidi prostě miluje. Je to atlet, sportovec, aktivní silný pes. Hledá někoho, kdo na něj bude mít čas a bude podobně aktivní. Je velmi chytrý a ovladatelný, zvládá základní povely, byl by vhodný jako parťák pro sport. Po procházce miluje vyvalování na gauči, rozhodně si užívá tepla a pozornosti lidí. K jiným zvířatům je spíše nevhodný, i když má i některé psí parťáky, se kterými si hraje. Ostatní se naučil respektovat a nevšímat si jich a to i když jde na vodítku. Redbull má hygienické návyky, je zvyklý na život v bytě - je čistotný, neštěká a neničí.
 
Popis po operaci z února 2020: Jaké to je, když si sportovec zlomí nohu a najednou se nemůže pohybovat? Je to utrpení, bolest, smutek a deprese...  REDBULL by mohl vyprávět. Hotový atlet, po operaci složité zlomeniny, nakonec přišel i o kus kloubní hlavice.. trpí v kotci. Potřebuje teď ze začátku rehabilitace, TEĎ se rozhoduje, zda bude noha plně pohyblivá. Hledá někoho, kdo s ním bude dojíždět na rehabilitace (ideálně do Prahy, případně na rhb v jinných městech dle dohody), stačí jednou týdně po dobu max dvou měsíců, doma pak promasírovat, musí být v teple. K lidem hodný, zvyklý i na děti. Svým majitelům bude oddaný a poslušný.

Je to čtyřletý houževnatý pes, který dokázal i na zlomené noze stát, věříme, že rekonvalescenci rychlé zvládne a bude z něj zas sportovec. 

2.10.2020 NAŠEL SVŮJ DOMOV!

 

REDBULL -MAX

Nádherný kříženec bull plemene, naprostý miláček, sportovec

Více informací
← zpět