Aktuality

NENECHME BELU DOŽÍT V ÚTULKU!

Bela je starší psí dáma s velkým zlatým srdcem. Je to kříženka rotvajlera a labradora, asi 9letá, vzrůstem menší po kolena. V minulosti byla adoptována z našeho útulku, se svým pánem žila v domečku se zahrádkou, měla přístup domů a spinkala v posteli... bohužel majitel jí zemřel a tak Bela na stará kolena, místo spokojeného důchodu, opět trčí v útulku.

Bela je naprosto nenáročná klidná fenka, nebo spíš byla.. bohužel se z ní delším pobytem v útulku stala nerudná babka. Naštěstí stále dobře funguje na pochoutky, nejvíc a miluje jídlo!. Dobře vychází s kočkami, slepicemi i jinými hospodářskými zvířaty. S ostatními pejsky je to různé, s některými se vyloženě kamarádí, zvlášt těmi klidnějšími, staršími nebo menšími, ale často ji rozčilují mladí velcí psi, co na ni doráží, pak se dokáže ohradit.

Belinka už potřebuje svůj klid, není zvědavá na běhající děti, když je nervózní může se lehce ohnat. S prodlužující se dobou strávenou v útulku začíná být nevrlá i k některým lidem, už několika ukázala jak umí vrčet, potřebuje prostě už najít domov.

Vzhledem ke svému věku už trochu hůře chodí, ale procházky svým tempem si moc užívá. Je to taková psí babička, vesměs nenáročná, stačí ji obejít si svou zahrádku nebo kratší procházka. Má za sebou kompletní krevní testy a je zdravá, měla odoperovanou kýlu a je kastrovaná. Uvítala by spíš domeček se zahrádkou s přístupem do tepla, ráda se vesele prochází po svém dvorečku. Není zvyklá na pobyt venku!!!

Do auta nastupuje nerada, ale jakmile se rozjede, je hodná, klidná a neštěká. Vhodná ke starším lidem, kteří jí dopřejí hlavně klid, aby si zvykla na nové prostředí,, na vodítku ji zvládne vodit každý.

NAŠLA SVŮJ DOMOV !

← zpět