Aktuality

Tato senioří trojka byla přijata do útulku po zemřelém majiteli ve velice zanedbaném a špatném stavu.

SENDY je upovídaná dáma ve středním věku (7let), která si vzala za úkol provázet svou starší kamarádku MADLENKU (asi12-13let). Madlenka je už vetchá stařenka, je to velmi hodná babička, hůře chodí, pravděpodobně I hůře vidí. Obě jsou hodné, čistotné. Po tom všem, čím si prošly, by si moc zasloužily dožít v teple domova. Jejich snem je jít do adopce spolu s pejskem Daddym, Sendy dodává Madlence odvahu, stejně jako Daddymu, který potřebuje svou průvodkyni. DADDY je slepý a zřejmě i hluchý pes. Podstoupil operaci, při které mu byly chirurgicky vyndány obě již nefunkční oči, jelikož v nich měl silný tlak a pociťoval tak neustálou bolest. Na svůj věk je stále veselý a ve své slepotě vesměs šťastný pejsek, co přivítá každého jiného pejska. Obdivuhodně dobře se orientuje v novém prostředí a je neskutečně vděčný.

Všichni tři mohou jít do adopce k jiným pejskům, kočkám, k dětem, jsou velmi hodní, jen neumí moc chodit na vodítku. Nikdy se jim nikdo nevěnoval, nenaučil je to, vyrůstaly v maringotce a měly výběh na malý hliněný dvůr. Ideální by pro ně bylo bydlení v baráčku, kde si oběhnou svou zahrádku a pak se vrátí do teplého pelíšku, nebyli zvyklí na procházky, ač by se to určitě rychle naučili.

Zaručeně budou hlásit všechny příchozí návštěvy, takže za dvěřmi i za plotem. Najde se dobrá duše, co poskytne domov ideálně všem třem pejskům spolu? Vyrůstali spolu od malička, nechceme je rozdělit na stará kolena.

NAŠLI SVŮJ DOMOV 
DADDY ŽIJE V PSÍM NEBI..

← zpět