Aktuality

V neděli slavnostně převzal spolek AniDef, z.s. zodpovědnost za provoz útulku a péči o pejsky v něm umístěné od majitele útulku, Nadace Tlapka. Spousta z vás byla u toho a my vám za to MOC DĚKUJEME.

Bez vás všech, našich dobrovolníků, podporovatelů, přátel, sponzorů a spolupracovníků, bychom se nikdy nedostali tak daleko a neodvedli tolik práce. Byl to především váš den! Jsme šťastní, že se víc jak stovka z vás skvěle bavila, atmosféra celého odpoledne s vámi byla fantastická.

Velký dík patří našim hudebním hostům, kapele Kabát (OFFICIAL) a zpěvákovi Petr Kolář - oficiální stránka s výborným kytarystou Ondřejem Pátkem z kapely PĚCHOTA. Celým odpolednem provázel super moderátor Honza Héňa Hönig. Díky!

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ patří našim tahounům Petr Kuba s Ivetkou, se kterými akce stála a padala, a bez kterých by se nikdy nepovedlo nic tak úžasného naplánovat, připravit a zorganizovat.

Moc rádi jsme se na akci potkali i se spolky, které nám pomáhaly a pomáhají, a se kterými máme tu čest spolupracovat: Pes nejvěrnější přítel z.s., Dočasky De De a Voříškov.cz.
Pejskové celou akci zvládli v klidu a byli moc šikovní, a některým už se (možná, psst!) rýsují z řad hostů domovy!

Přidáváme první fotky od Martin Něrgeš, další fotky budeme postupně přidávat. Pokud máte nějaké své fotky a jste ochotni nám je poskytnout do alba, budeme rádi.

Děkujeme touto cestou též sponzorům tomboly a obchůdku:
Časopis Pevnost, Kosmetika Iva Kranerová, autoškola Roofex, Martina Brousilová, Radek Lučan-mytí auta,JK Doubravice-Milan Karlík, Divadlo Na Fidlovačce, Muzeum města Ústí nad Labem, Florea.cz, LilVil, Dogsie, Demeven, Pria system s.r.o,Urgo healhycare CZ,
Arkadie, Kleenex, Drutep, Útulok Rožňava, Klára Kabeláčová, Klub pánů z ponožkovic, Yves Rocher IvetaMichálková, Jana Nedbalová, Iva Christina Krpcová, Antonín Anýž, Valerie Beranová (zapůjčení židlí) Hania Tatto studio,Alena Sovová, Hanka Schreiberová,Addict Hair studio-Tomáš Molek, Lupekov s.r.o, 4Mat Trade, Royal Canin Czech Republic, Liščí doupě, FK Teplice, porcelánka Dubí, Donuties ve spolupráci s Karla Uhlířová,Daniel Hejzlar a Veronika Jiráková.
Michaela Viltová, Ranch Saint Anthony, Natali Šulcová, Mája Tvrzníková, Petra Horáčková, Simona Mullerová, Kateřina Hadrabová, Helena Macíková st., Helena Macíková ml., Fotostyl Teplice,Karcher, Petr Kolář a Lenka Chlupáčová, Scatt a Professional studio Top.

Naše práce rozhodně nekončí, právě naopak! Vlili jste nám k ní do žil tolik dobré energie, že z ní budeme čerpat ještě dlouho.

DÍKY VÁM VŠEM!

← zpět