Aktuality

Závěr loňského roku utekl, jak mávnutím proutku a od naší vánoční besídky pro chlupáče uplynulo několik týdnu.

S menší prodlevou bychom tímto chtěli poděkovat šikovným žákům ZŠ Antonína Sochora v Duchcově za krásné vystoupení, Pepovi a jeho dceři, kteří též hudebně přispěli do programu akce.

Svařák, čaj, kávu či jiné dobroty v nápojovém koutku obstarala jako vždy paní @dagmarmyslikova s kamarádkou.

Za úžasnou tombolu plnou zajímavých výher patří právem poděkování našim dvěma Helčám. @helenamacikova.

Diplom za fotografování získala statečná @ditabuchlová, která i přes nepřízeň počasí celé odpoledne cvakala tu spoustu darů, co jste pejskům a kočičkám donesli pod stromeček.

Návštěvnost předčila očekávání. Tolik pozitivní energie, úsměvů, skvělé nálady, milých slov nám opět dodalo jistotu, že naše práce se ubírá tím správným směrem. Celé odpoledne přicházeli noví a noví venčitelé a dárci s materiálními i finančními dary pro naše svěřence.

Jste neuvěřitelní. Vám všem patří obrovské DÍKY.

Dlouho jsme přemýšleli, jak toto odpoledne obsáhnout, abychom na nic a na nikoho nezapomněli. Napadlo nás použít jeden moudrý citát, který vystihuje nejen naši ,ale i vaši zásluhu, dohromady odvádíme perfektní týmovou práci...

„Vítězné týmy mají skvělé vůdce. Jsou tvořeny správnými lidmi. Hrají, aby vyhrály. Snaží se pomoci k úspěchu ostatním. Stále se snaží zlepšovat.“ John C. Maxwell

Bez Vás bychom nebyli kompletní tým. Děkujeme.

← zpět