Aktuality

Desítky z vás dorazily venčit i přiložit ruce ke stále pokračujícímu vyklízení, opravám i pracím na kotcích. Všichni dobrovolníci na jedničku splnili úkol přijet s dobrou náladou, a někteří s námi vydrželi až do večerního grilování.

Děkujeme Verunka Röslerová s celou velikou partou, kteří dovezli kupu darů a vyvenčili spoustu pejsků. Děkujeme Kateřina Řihošková s rodinou, Michaela Koriťáková s rodiči, Adéle Fišerové s tatínkem, Kateřině Krinertové se svými chlapy, Šárinka Gr s kamarádkou, Klára Becherová a Hanka Kytková, Pavla Klázrová, Jančáá Míková, Maruška Meitnerová s bandou až z Litoměřic, Anna Gajarská s přítelem, Heleně Pergnerové, Martina Langová (za Berta!), úžasné holky Klára Kalmanová a Zdenka Vašková které si mákly i po venčení, a dalším skvělým lidem (koho jsme zapomněli označit, přihlaste se!), díky kterým byli pejskové přes celý víkend víc venku než v kotcích.

Děkujeme skvělé Simča Krčová, která na horních kotcích odvedla práce za tři chlapy a za fantastické posezení pro dobrovolníky, které vyrobila z palet, jsi jednička. Děkujeme úžasným adminkám ze skupiny Zvířata v nouzi Teplice - Denisa Hánová, Dita Buchlová, Martina Štěpničková, Zdenka Nov Křížová s partnerem a Denisa Fürstová s Lukáš Moravec (extra díky za obrovskou dřinu s rozmontováním karantény) - a také úžasné Jana Stehlíková, kteří si mákli na spodních kotcích, na rekonstrukci nového skladu krmiv a na vyklízení budoucí karantény nyní plné nepořádku…

Dorazily i Petra Artep s Májou a Barbora Školová a odvedly veliký kus práce, holky jste fantastické! Opět musíme moc poděkovat Miroslav Beneš (z firmy PMB Computer) který opět ( již po několikáté) v sobotu i v neděli odvozil dodávkou další várky odpadu. Děkujeme také pražské posile Tomáš Holý s malou Nikolkou za venčení i chlapskou pomoc při tahání těžkých věcí.

Obrovský dík patří našemu Petr Němec, který pořádně pohnul s rekonstrukcí vnitřních prostor a daroval nám spoustu nářadí – asi si ho adoptujeme.

Také díky všem kdo přispěli občerstvením pro těžce pracující: Alena Benešová za štrůdly, mamince Barči za bramboráky a polévku, Iva Hadrabová za buřty a vynikající bábovku, Zdenka Nov Křížová za dokonalé buchty, Ditě Buchlové za výborná křídla a Martině Štěpničkové a Denis Hánové za nakoupení občerstvení pro dobrovolníky.

Z pejsků odjela Štěpa do dočasky ke skvělé Radka Vysocká Tykalová, Bárt v dočasce u úžasného spolu Pes nejvěrnější přítel našel domov, Fíďa má podepsanou adopční smlouvu a je v rezervaci, Šmoula, Daneček a Koláč také rovnou odfrčeli do nových domovů a rotvajler Body se šťastně shledal se svým majitelem.

Jste všichni fantastičtí a jsme moc rády, že jste v tom s námi! DĚKUJEME!!

Victorie Pietro, Kristina ÚtulekŽim, Kateřina Hadrabová, Barbora Šnoblová, Dominika Juhásová a Ivetka Nádvorníková

← zpět