Aktuality

JESS byla přijata od majitele z nesocializované smečky psů. Je velmi chytrá, právě se učí chodit na vodítku a už to začíná zvládat.

Nebyla zvyklá na lidský dotyk, je potřeba k ní přistupovat pomalu a citlivě, ale přitom sebevědomě a beze strachu. Při rychlém pohybu a když vycítí nedůvěru, dokáže vycenit zoubky (pouze v bezprostředním kontaktu při manipulaci, když se cítí ohrožená). V tuhle chvíli není vhodná do rodiny s malými dětmi, kterým se nedá vysvětlit, že Jess potřebuje svůj čas a prostor, než si na novou rodinu zvykne.

Je mladá, čtyřletá, váží cca 25 kg. Hledá zodpovědnou rodinu, která ji bude hlídat na každém kroku a nepustí ji z vodítka, nenechá ji samotnou na zahradě apod. Vhodná do bytu, je čistotná, v případě adopce k domku se zahradou je nutné mít dobře zabezpečený pozemek, umí se podhrabávat.

Věříme, že pokud někdo překoná počáteční období zvykání a učení, bude mít za odměnu úžasnou chytrou nádhernou fenku. Jess vychází se všemi pejsky, prospěl by jí psí kamarád, od kterého rychleji vše okouká a pochopí chod domácnosti. Požadujeme minimálně 2 návštěvy útulku.

Jessinka našla svůj domov v Praze se psím kamarádem ♥

JAZZ

velmi hodný k dětem - sourozenec Balooa

Více informací
← zpět