Aktuality

Naše stálá dobrovolnice se dostala do těžké situace a požádala nás o pomoc. VZÁJEMNĚ SI MUSÍME POMÁHAT! 
Oslovila nás příběhem… "JEJMÍ jsem si jako štěňátko přivezla z ne moc vhodných podmínek. Byla tak neodbytná, že jsem ji tam nemohla nechat. Dnes už je s námi 13 let, ale bohužel s věkem přišly i zdravotní potíže.


Před časem se začala hodně počůravat a její chuť k pití byla abnormální. Z prvu to vypadalo na zánět močových cest, ale raději jsme jí nechali udělat rozbor na cushingův syndrom. Ten se bohužel potvrdil. Léčba této nemocii vychází na 3000,- Kč měsíčně, což je pro nás obrovská částka. Bez této léčby není možné ani odstranění obří bradavice na hlavě, která se stále zvětšuje. Pokud se JEJMÍ nebude léčit, její stav se začne rapidně zhoršovat, a budeme ji muset nechat uspat. Tato představa je jako noční můra. Sice její věk není nejnižší, ale věřím, že ještě nenastal ten pravý čas nechat ji odejít. Proto bych Vás chtěla poprosit o finanční podporu, byť by jí pomohla jen na krátký čas, který by tu s námi byla navíc. Nikola H.“ 

Každý měsíc budou stát léky za léčbu Cushingova syndromu 3 000,- Kč a po zahájení této léčby je nutná operace rozsáhlé bradavice na hlavě, která již zasahuje do oblasti očí. 

Bohužel není v našich silách hradit veteterinární výlohy všem, kdo mají nemocné pejsky a musí platit vysoké výdaje na veterinárních klinikách, ale jedná se o stálou dobrovolnici, která nám hodně pomohla. Obracíme se na Vás s prosbou o pomoc ♥

VYHLAŠUJEME SBÍRKU NA JEJMÍ !! Bohužel netušíme, jak dlouho bude Jejmí žít a proto bychom rádi vybrali minimálně 8 000,- Kč na operaci a první měsíc léčby. 
 

Nedávno jsme Vás žádali o pomoc pro fenku JEJMÍ, dnes (5.3.2021) Vám přínášíme čerstvé zprávy. Po nasazení léků na Cushingův syndrom byla dnes na kontrolním vyšetření krve, aby se rozhodlo o dalším postupu. Dále jí dělali sono bříška, aby se podívali zda jí nerostou nádorová ohniska na játrech. Ta se malinko zvětšují, ale nijak rapidně. K tomu všemu začala Jejmí poslední měsíc více línat, tak jí nasadili Lososový olej. Čekáme na výsledky krve a pokud budou lepší, domluvíme se 8.3. během kontroly na zákroku, především vyoperování útvaru mezi očima, který ji nejvíce vadí. Majitelka Jejmí všem moc děkuje za podporu.

 

17.2.2021 - SBÍRKU v tuto chvíli UKONČUJEME přišlo krásných 14 050,- !!! Moc Vám všem děkujeme, jste úžasní. O stavu Jejmí vás budeme informovat, držte palce! ♥

 

25.3.2021 - Po nasazení léků na Cushingův syndrom, sonu a odebrání krve došlo k odstranění všech bradavic z těla, hlavně té největší v těsné blízkosti oka. „Hrozně jsme se o ní strachovali, že to nezvládne srdíčko, ale dopadlo to na výbornou. Po dobrání antibiotik ji čeká vyndání stehů. Rovnou jí dělali i kontrolní sono bříška, útvar, který má na játrech stále roste, ale pomaličku. Játra má hodně zvětšená, ale to by mělo být prý tím syndromem“ sděluje majitelka Jejmí.

Jejmí zvládla operaci i narkózu na jedničku. Majitelka Jejmí spolu s námi Vám strašně moc děkujeme za pomoc. Díky Vám všem, kteří přispěli na její léčbu je z ní zase krásná psí paní.

Na sbírkovém účtu se sešlo úžasných 14 050 Kč, ze kterých budeme platit faktury přímo veterinární klinice včetně všech léků. Prozatím se částka za veterinární výlohy vyšplhala na 8 413 Kč.


Bez Vás by tento příběh nemusel mít šťastný konec ♥ Děkujeme!

 

 

← zpět