Psi k adopci

JESSIE

hledá společný domov s Jerrym!

Stav: V útulku
Evidenční číslo: 1063
Číslo čipu: 981020000764706
V útulku od: 25.06.2022 (99 dní)
 
Pohlaví: Samice
Plemeno: NO
Hmotnost: 44 kg
Barva: hnědá s pálením
Narozen: 2012
Kastrovaný/á: Ne

Jsme spolu odjakživa, v dobrém i zlém, prosíme nerozdělujte nás!  My budeme hodní, slibujeme, ani si nevšimnete, že jsme dva a ne jeden, my jsme jako jedno tělo a jedna duše. Takhle by mohly prosit naše psí dvojice, kdyby mohly mluvit. Víme, že je těžké najít dvěma psům společný domov, ale zkoušíme nemožné, věříme na zázraky, už jsme jich zažili několik, povede se i tentokrát? 

JESSIE a JERRY – fenka a pes, staří a velcí – jejich člověk se o ně nestaral, v nechával o samotě v hladu a zimě, sousedé se snažili je zachránit, ale povedlo se je odebrat až při prodeji domu a dát jim naději na nový, tentokrát hezký domov. Jsou to úplná zlatíčka, desetiletá fena německého ovčáka JESSIE a její parťák o rok mladší kříženec JERRY, můžeme je doporučit i k dětem. Jsou naprosto nenároční, stačí jim plná miska, vlastní zahrádka a ideálně možnost spaní uvnitř, aby si v zimě mohli prohřát své namáhané klouby a v létě se schovat před horkem. Nevyžadují dlouhé procházky, stačí jen to, že budou spolu a někdo je bude mít rád. Dostávají kloubní výživu, novým majitelům nabízíme, že ji budeme hradit, hlavně, aby psi našli společný domov. MOC ZA NĚ PROSÍME A DOUFÁME V MALÝ VELKÝ ZÁZRAK. 

Do adopce odejde očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku https://forms.gle/XhktirLMoEPK1g1A6 , případně lze rovnou volat na tel: 736 769 601

← zpět