Psi k adopci

PIŠTA (po adopci Tobby)

Hledáme akutně dočasnou péči nebo domov!

Stav: V adopci
Evidenční číslo: 776
Číslo čipu: 900113001088772
V útulku od: 22.03.2021 (218 dní)
 
Pohlaví: Samec
Plemeno: Kříženec
Hmotnost: 17,50 kg
Barva: krémová
Narozen: 2007
Kastrovaný/á: Ano

Velmi hodný starší pes odebraný pro zanedbanou péči. Pišta je miláček, má rád lidi, je obdivuhodně veselý. Velmi nerad zůstává sám. Má slabší zadní nohy a srůsty na páteři, ale je velmi vynalézavý a pokud má za cíl dostat se do společnosti lidí, dokáže pokonat dost překážek, včetně nižších plotů :-). Má trochu zanícené dásně, srůsty na páteři a díky tomu ztuhlá záda, při bolestech budé nutné tlumit léky, ale Pišta zatím nevypadá, že by ho něco bolelo, je velmi pohyblivý... Krevní vyšetření má naprosto v pořádku úměrně svému věku, prostatu nemá zvětšenou, může rozdávat lidem radost ještě několik let! Pišta je v podstatě nenáročný, když má společnost , je to zlatý hodný optimistický stařeček. Hledá domov bez schodů či s výtahem, uvítal by výběh na zahrádku, ale zvládne i pobyt v bytě, když nebude zůstávat sám. Mohou s ním bydlet děti, je to totální pohodář. Do adopce odejde očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu smlouvy. Kontakt 736 769 601


AKTUALIZACE 15.4. ‼️ PIŠTA JE ZPĚT V ÚTULKU  ‼️
Bohužel po včerejším euforickém oznámení přichází velké zklamání.. ? Pišta se dnes pozdě odpoledne vrátil zpět do útulku.. Všechny nás to velmi mrzí a nejvíce novou majitelku, která mu nabídla domov. Tři dni v adopci vypadaly jako idylka a nádherný sen, ale pak začal Pišta vystrkovat růžky. ? Z nebohého submisivního stařečka se stal žárlivým jedináčkem, co se nechce dělit o přízeň člověka s ostatními členy smečky?. Ke své paničce odmítal pustit nejen jejího psa, ale napadl i fenu. Bohužel se to gradovalo a byl ochoten bránit svou pozici i v noci. Nejbázlivější fenka, kdysi zachráněná z nevhodných podmínek, se nakonec bála přijít ze zahrady domů.. Majitelka s velkým srdcem těžce nesla to, že musí Pištu vrátit do útulku, probrečela celé setkání v útulku, ale nebylo zbytí.?
‼️PIŠTA OPĚT HLEDÁ DOMOV ‼️?, bohužel s novými informacemi o to obtížněji:? "musí být jedináčkem, je mu 14 a má silnou separační úzkost, v nepřítomnosti člověka se snaží dostat za ním a je velmi vynalézavý.. Jinak je to miláček, neskutečně hodný i k dětem, vděčný, mazlivý starý, zdravý pes. " Takže starý miláček, ale prát se psy se umí s vervou... DOKÁŽEME MU NAJÍT DOMOV? OPRAVDU MU MOC ČASU NEZBÝVÁ ?
 

← zpět