Jak pomoci

Pro sebe a pro nás

Pro sebe a pro nás je fantastický virtuální projekt o zdravém životním stylu, pohybu, dobrém jídle a tak trochu také o lásce ke zvířatům (nějaký ten věrný čtyřnohý parťák přeci k běhání a výšlapům patří!). A my jsme moc pyšní, že se rozhodl podpořit i nás, a to netradiční formou - zveřejněním zdravé kuchařky, kterou si můžete stáhnout online a dobrovolně za její stažení přispět přímo na náš transparentní účet!

A co se o projektu můžete dozvědět přímo na stránce Pro sebe a pro nás?

bYble Hatlála Patlála” pro vás a pro útulek Anidef
Zaheslováno! Najdu si čas a každému zájemci zašlu heslo zprávou.
Dostanete 122 stran, můj čas a mou snahu. Co za to? Na konci bYble je číslo účtu na útulek Anidef. Pošlete jim nějakou kačku (20,-, 50,-, 100,-,200,-....) Chci podpořit jejich skvělou činnost. Do zprávy pro příjemce platby napište “Pro sebe a pro nás” ať útulek ví, od koho to je. Pro sebe bych za to chtěla ...vaši aktivitu - komentovat, sdílet a tak nějak mi dávát najevo, že tu jste a libí se vám tady. To je takový můj hnací motor.
BYble sepsána a připravena pro vaše počteníčko. Už to chtělo udělat kompletní, lépe vypadající, souhrn. Jen já nikdy nečekala, že by to někoho zajímalo a vše beru ze svého pohledu - musela jsem se vše naučit sama a nebýt líná se snažit. Proto některé recepty nemají uvedené gramáže atd, dělala jsem je jen pro sebe a nemyslela si, že půjdou do světa. Určitě to má ješte milion much a komárů, ale chci dělat věci rychle a efektivně. Takže vám teď posílám několik desítek hodin práce. Chtělo by to dotunit, vylepšit, ale já si za ušetřený čas koupím běh nebo procházku. Pro vaše využití to snad postačí. Obsah je propisující - stačí držel “ctrl” a kliknout na vybranou stránku. Chyby gramatické či grafické jsou samozřejmostí.
Jdeme na to...

Odkaz na zdravou kuchařku bYble Hatlála Patlála: https://www.ulozto.cz/!QwQXfseuDYec/byble-hatlala-patlala-od-pro-sebe-a-pro-nas-pdf

Odkaz na facebookovou stránku Pro sebe a pro nás: https://www.facebook.com/pg/Pro-sebe-a-pro-nás-1742411729364300/

← zpět