Aktuality

... a vydařilo se nám úplně všechno: počasí bylo nádherné, návštěvníci dorazili v hojném počtu a ve skvělé náladě, přišlo se nám ukázat několik spokojených bývalých svěřenců s rodinkami a program celého odpoledne díky úsilí spousty dobrovolníků a podporovatelů klapl perfektně.

Děkujeme všem sponzorům dobročinné tomboly a našeho charitativního obchůdku, jejichž seznam najdete ve facebookové události Vítání jara, a oboum holkám Macíkovým a dalším dobrovolníkům, kteří se celé odpoledne o tyto stánky starali. Děkujeme krásným a talentovaným zpěvačkám Kláře Kozlovské a Anetě Kolkové, které na akci vystoupily, a také kapele Dudas Band, kterou nám zajistil pan Jan Kuřák. Všichni umělci pro nás vystoupili bez nároku na honorář. Děkujeme rytířské skupině Gevus za představení zbroje, kterou si návštěvníci mohli prohlédnout i vyzkoušet. Díky patří Dominice Chlapcové a její kobylce, které nám v indiánském vystoupení ukázaly, jak vypadá práce s koněm založená na empatii, respektu a vzájemném propojení člověka a zvířete.

Veškeré občerstvení od sladkých dobrot, přes chlebíčky a guláš, až po čerstvé burgery, bylo veganské (tj. bez jakýchkoli živočišných produktů). Věříme totiž, že vedle záchrany pejsků a kočiček je potřeba myslet i na hospodářská zvířata a chtěli jsme ukázat, že i soucitný způsob stravování může být výborný. Dle reakcí a vymetených talířů se nám to, doufáme, povedlo. Za podporu v této myšlence a přípravu občerstvení moc děkujeme restauraci Zahrada v Teplicích, vedení i kuchařům z Tereziných lázní v Dubí a našim hodným maminkám.

Děkujeme i moc šikovným děvčatům, které přichystaly krásný ovocný stánek s nápoji a limonádami. Veškerý výtěžek z občerstvení, za které mohli návštěvníci přispět, bude využit na chod našeho útulku.

Děkujeme Top Firmám Teplice nejen za finanční příspěvek na pořádání akce, ale také za dlouhodobou spolupráci a velkou podporu našeho útulku. Na akci nás přijela podpořit i parta respekt budících motorkářů s dobrým srdcem - Klub Victory a přátelé klubu pro nás mezi sebou vybrali finanční částku 9.500 kč a darovali nám plnou motorářskou helmu odčervováků. A děkujeme také démskému fitness La Papilon a jeho zákazníkům, kteří nám darovali krásnou částku 9.500 kč.

Obrovský dík patří firmě Akustika Polák, která nám bezplatně zapůjčila celou zvukovou techniku a našemu Péťovi Kubovi, který se o veškeré technické zařízení celý den staral. A také Jiřímu Benešovi a jeho firmě Demax, kteří nám jako už tolikrát v minulosti i tentokrát zajistili dopravu milionu věcí.

A konečně nejvíce děkujeme vám všem - kdo jste zavítali a užili si fajn odpoledne. I díky vám a vaší podpoře víme, že útulek jde dělat i jinak, a že naše práce má smysl. Vyúčtování a výtěžek akce budeme vědět v průběhu týdne, až na úřadě rozpečetíme sbírkové kasičky. Už teď ale můžeme poděkovat za velkou dávku energie a dobré nálady, které jste nám vy, naši podporovatelé, darovali. Děkujeme, že jste v tom s námi.

Krásné fotky pro vás pořídil fotograf Pavel Círek, dodáme ještě snímky od fotografky Kateřiny Černické. Další fotky jsou od Honzy Hadraby, přidáváme také fotky od vás návštěvníků, které jste nám poskytli.

← zpět