Aktuality

Příběh Darinky se musí dostat do světa..

Darinka byla nalezená ve velmi špatném zdravotním stavu jako ležící promrzlá stará nechodící ovčanda. Po dvou veterinárních prohlídkách na různých klinikách nám byla doporučena euthanasie. Fenečka se již nemohla postavit, měla 4 krát zvětšený močový měchýř, který ji bránil vyměšování, byla vysílená a zesláblá. Vzali jsme ji do tepla a hledali majitele (je čipovaná),aby nebyla poslední chvíle sama, dostala léky proto bolesti, aby netrpěla a na druhý den jsme objednali veterináře, aby ji už navždy ulevil od bolesti... ale ZÁZRAKY SE DĚJÍ aneb rozum míní osud mění…...

DARINKA přes noc pookřála psychicky, a svého posledního konzultujícího veterináře, který přijel připraven na uspání, pěkně vyštěkala. V tu chvíli svitla naděje, zahlédli jsme jiskru v oku, zahlédli jsme chuť k životu, zahlédli jsme energii psa, co se ještě nechce rozloučit. Darinka vyjádřila svůj nesouhlas s opuštěním tohoto světa. Další noc jsme nespali, shromažďovali názory jiných veterinářů a nakonec odvezli Darinku na další kliniku, kde jí dali naději a Darinka chytla svou šanci za pačesy a rozhodla se bojovat a dokázat nám, že to zvládne.

Začala sama vyměšovat a s pomocí se snažila chodit.

A to nejlepší na konec! Darinka odjela domů (resp.do dočasné péče, aby mohl útulek hradit veterinární náklady) a pravidelně dochází na rehabilitace do Aqua Dog, kde s jejich pomocí dělá úžasné pokroky - moc moc děkujeme!

Děkujeme veterinární klinice Nusle, která dala Darince šanci, děkujeme Dokonalé lásce, díky jejichž přípravkům Darinka pookřála. Děkujeme úžasné paní Anitě, která se nebála poskytnout domov starší nemocné velké fence. Darinka při její péči a lásce mládne před očima a když se panička nedívá, vyleze sama nepozorovaně do její postele. Nyní nádherně už chodí a zvládá i procházky. 

Darinka nám opět připomněla, že vůle žít dokáže divy a že je potřeba věřit na zázraky a to nejen o Vánocích.

Darinko děkujeme, za lekci života.

DARA

v doživotní dočasné péči

Více informací
← zpět