Kočky k adopci

ANDĚLKA

jednooká mazlivá bojovnice, naše opečovávané zlatíčko

Stav: R.I.P.
Evidenční číslo: 509 - K
Číslo čipu: 993011200007118
V útulku od: 23.01.2022 (766 dní)
 
Pohlaví: Samice
Plemeno: kříženec evropská kočka
Hmotnost: 1,9 kg
Barva: černá
Narozen: 2018
Kastrovaný/á: Ano

Rozhodli jsme se zkusit zabojovat o to, aby tato kočičí duše nepřibyla na nebi jako hvězda, ale zářila v milujícím domově. Prosím, pomůžete nám? ANDĚLKA VÁS POTŘEBUJE!
Jsou zvířata, která mají celý život štěstí a žijí se svými lidmi s plnou mističkou a hromadou lásky. Pak jsou tu ale zvířata, která měla štěstí v tom jednom okamžiku, který rozhodoval o jejich životě. Štěstí v neštěstí. A při této kočce stálo opravdu několik andělů, jinak by zde již nebyla. Seznamte se s Andělkou, kočičkou, která potřebuje vaši pomoc.
Tato nevinná duše, která se vzala uprostřed ničeho s devastujicími poraněními si zaslouží všechnu pomoc, jakou jí dokážeme poskytnout. Tolik bolesti, kolik si jen musela prožít... Netušíme, jestli jí srazilo auto nebo napadl pes, ale jedno je jisté. Málem jí to stálo život a i tak o něj nyní musí bojovat. O to málo co na tomto krutém světě má..
Andělka měla vypadlé oko, 2x zlomenou horní čelist, 1x zlomeninu dolní čelisti, ulomený čelistní kloub. Měla oteklou celou hlavu, zahleněné dutiny. Ano, to, že je s námi je skutečný zázrak. I když musela mít obrovské bolesti nezaváhala nám zavrnět s takovou něhou... Jakoby věděla, že jsme tu pro ní. Že jí spolu s vámi pomůžeme a že se pokusíme její životní příběh přepsat. Že společně začneme psát novou kapitolu, která skončí ,,žili šťastně až na věky". Andělka nám svěřila svůj život a my uděláme maximum pro to, abychom ho pro ní vybojovaly!
Kočička byla dlouho hospitalizovaná na klinice. Dostávala léky na bolest a podstoupila mnoho vyšetření. Naštěstí úraz páteře neměla. Muselo se jí vyndat očíčko, zašít jazyk a opravit čelist, která bezvládně poplandávala.
Vzhledem k úrazu musela Andělka dostat sondu, aby bylo možné jí krmit. Je to ale bojovnice, cítíme to. Vidíme, že chce žít a my jí musíme pomoc. Postupem času se sonda vyndala a  začali jsme Andělku krmit stříkačkou. Neustálou péčí a krmením jsme se dostali do stavu, kdy se jí krmení musí sice podávat do pusinky, ale sama si ho dokáže už dál posunout a spolknout, dokonce začala jazky trochu používat a sama se mýt!!! To byla obrovská radost, jako správná kočka.

Především ale Andělka dostala chuť žít, chodí se mazlit, dokonce si jídlo vyžaduje, už ví, že se připravuje a přijde si pro něj. Ráda skáče lidem na klín, leze po židlích, každého návštěvníka chodí přivítat a pomazlit se. Stále je však zcela závislá na lidské pomoci, jako miminko. Pomůže jí někdo najít domov? Andělka dobře vychází s jinými kočičkami, dokáže s nimi spát v pelíšku a ráda se tulí, navíc se ráda nechá od ostatních koček olizovat. Klidnější kočičí parťák by jí prospěl.

Andělku samozřejmě není možné nechat delší dobu bez dozoru a odjet třeba na víkend, ale případné rodině,co jí poskytne domov, nabízíme občasné hlídání Andělky v útulku např. po dobu dovolené.

Do adopce odejde kastrovaná, čipovaná, odčervená, odblešená, testovaná na FIV a FeLV, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. V případě zájmu o adopci prosíme o vyplnění dotazníku:  https://forms.gle/7fw1q3SUrU55cHPD6 nebo ideálně rovnou volejte na tel: 736 769 601.

Pokud byste nás chtěli podpořit, můžete tak učinit na náš transparentní účet 2401251539/2010* s poznámkou “Andělka” či na náš netransparentní sbírkový účet číslo 2101566109/2010. Případně se můžete stát Andělky virtuálním páníčkem. Stačí nás kontaktovat na našem e-mailu! Děkujeme, že pomáháte s námi ❤️  

← zpět