Dokonalá láska

Dokonalá láska, to jsou čistě přírodní veterinární přípravky, které nezatěžují organismus našich zvířecích miláčků. Využíváme síly rostlinných a esenciálních olejů, nespočtu vzácných látek v nich obsažených a jejich věky prověřených terapeutických schopností. Mísíme vlastní unikátní směsi těchto darů rostlin nejen na základě výsledků bádání a dlouholetých zkušeností, ale také podle toho, co sama zvířata vyhledávají jako možné přirozené řešení svých neduhů.

Studio Anabell - prevence a náprava pohybových potíží psů

Pomáhám Vašim čtyřnohým mazlíčkům zpátky na nohy! Věnuji se prevenci a nápravě pohybových potíží psů a koní, které trápí Vaše čtyřnohé kamarády. 

Bella Dreams

Happy Dog

Poctivá a přírodní krmiva pro psy a kočky s tradicí již po tři generace.

Nadační fond Pes v nouzi

Pes v nouzi nás podpořil úhradou veterinárních nákladů za naše svěřence ve výši více než 50 000 Kč. Děkujeme!

Běh pro útulky

Běhejme a pomáhejme útulkům je projekt, který pomáhá týraným a opuštěným zvířatům po celé republice. Organizace pomáhá týraným zvířatům bez domova. Od roku 2014 pomohla 78 útulkům (psí, kočičí, týrané koně, farmy) částkou 2 096 000 Kč.

Nejen srdcem

Nadační fond NEJEN SRDCEM podporuje nemocné, týrané ,opuštěné a canisterapeutické pejsky za pomoci finančních příspěvků.

Superzoo

Na konci roku 2021 se již po čtvrté na více než 140 prodejnách konala sbírka s názvem Vánoční strom splněných přání, ve které zákazníci mohli při svém nákupu zakoupit krmivo či jiné chovatelské potřeby a zanechat je pod vánočním stromečkem na prodejnách. Veškeré dary byly následně předány organizacím, které se starají o opuštěná a handicapovaná zvířátka v útulcích. Za celý tým AniDef děkujeme za sbírku! Jsme moc rádi, že můžeme být součástí! 

Pro-idea s.r.o.

Tvorba moderních webových stránek, grafického designu a užitečných informačních systémů.

Give.cz

Vybavení pro cyklistiku a bydlení.

Nakrm nás

Rádi byste pomohli zvířátkům v útulcích, ale nechcete posílat peníze a ani nemáte čas do útulku něco vozit? Vyřešíme to za vás!

OMNIS+

Údržba a správa nemovitostí Specializujeme se na technickou správu nemovitostí, údržbu budov a jejich bezprostředního okolí a profesionální úklidové činnosti. V rámci našich služeb provádíme rovněž veškeré řemeslné práce včetně elektroprací nebo rekonstrukcí.

Sentier

Váš obchod s přírodní kosmetikou, Eko drogerií, zdravé potraviny a kvalitním krmivem pro zvířátka.

Click and feed

Jedním klikem naplníte misku pro pejska nebo kočičku.