Jak pomoci

Virtuální adopce

Mějte i vy kousek svého zachráněného pejska či kočičky? Možnost virtuální adopce na dálku vznikla pro všechny, kdo nezapomínají na opuštěné pejsky a kočičky v útulcích, a chtěli by jim pomoci, ačkoliv si z nejrůznějších důvodů zvířátko nemohou osvojit a odvézt domů. Pokud vás některý pes či kočka z našich svěřenců chytil za srdce a chtěli byste se stát jeho patronem, který se bude podílet na nákladech na jeho veterinu, krmení a péči, neváhejte nás kontaktovat.

Pod unikátním variabilním symbolem budete zvířeti pravidelně každý měsíc zasílat finanční částku na náš transparentní účet 2401251539/2010*, v jeho albu budete uveden jako virtuální páníček nebo panička. Žádná minimální měsíční částka pro virtuální adopci není nastavena, protože chápeme, že každý z nás má jiné finanční možnosti a my budeme vděčni za jakkoukoliv částku. V případě zájmu můžete speciálně svému zvířátku poslat balíček s vámi vybraným obojkem, pelíškem, hračkou nebo pamlsky, můžete se také rozhodnout proplatit jeho konkrétní faktury z veteriny (kastrace, krevní vyšetření, rentgeny, sono atd.). Děkujeme všem virtuálním páníčkům a paničkám!

Děkujeme, že pomáháte s námi ❤️

*V případě přispění finančních prostředků na transparentní účet, je zobrazeno jméno přispěvovatele a zaslaná finanční částka.

← zpět