Adoptovaní psi

HANIČKA (po adopci Betynka)

Stav: V dočasné péči s následnou adopcí
Evidenční číslo: 2016
V útulku od: 23.06.2026
Adoptován: -
 
Pohlaví: Samice
Plemeno: kříženec teriéra
Hmotnost: 5,6 kg
Barva: bílo - černá
Narozen: cca 2021
Kastrace: Ano

Přijali jsme až 15 menších pejsků z velmi špatných podmínek. Nešťastné psí dušičky, které neznaly nic než špínu, štěňata, vzájemné přežívání. Strávili půl roku v jinem útulku, ale domov nenašli, tak jsme je převzali a rozhodli se jim dát šanci na nový život. Jsou to většinou kříženci kníračů a máme 3 pejsky a 12 holčiček. Někteří se bojí víc jiné méně, ale všichni touží po milující rodině. Každopádně jakoby věděli, že konečně jejich utrpení skončilo a čekají je lepší zítřky. Moc se snaží!! Hygienické návyky už mají, na vodítku se snaží a čekají jen na někoho, kdo se do nich zamiluje. Nejsou to štěňata, je jim všem zhruba 5-8 let, jsou to drobní pejsci kolem 7-8mi kg, čeká očista, stříhání, kastrace a budou z nich krasavice a krasavci. Tahle malá plemena se dožívají vysokého věku, možná to na začátku bude chtít trochu trpělivosti, ale pak mohou dělat někomu radost příštích 10 let. Ukažme jim, že svět je krásný!

Hanička je velmi klidná, tichá fenka, při prvním kontaktu je opatrná, ale když jí dáte čas, bude vám hrozně vděčná. Vodítko je pořád trochu problé, ale rychle se učí.. Hodila by se do klidného domova k hodným seniorům. Haničce jsou aai 4 roky, možná více a váží 5.5. kg, je to drobná hodná fenka.

Do adopce odejdu kastrovaná ( do doby kastrace budu umístěna v nové rodině formou dočasné péče s následnou adopcí, po doložení kastrace bude podepsána adopční smlouva), očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. Zájemce prosíme o vyplnění adopčního dotazníku: http://forms.gle/XhktirLMoEPK1g1A6 nebo zavolání na tel: 736 769 601

← zpět