!! POZOR !! Vzhledem ke stávajícím opatřením vlády je útulek pro veřejnost uzavřen !!

Aktuality

Máme tu další přijatou zanedbanou psí dušičku.. DAISY je fenka, která si asi zkusila své.. Byla nalezena ve špatném stavu, s hnisavým a krvavým zánětem mléčné žlázy. Fena je určitě po několika štěňatech, trpí nadváhou, má špatnou kvalitu srsti a lysinu u kořene ocasu. Veterinář má podezření na poruchu štítné žlázy. Fena je v léčení, po zažehnání zánětu mléčné žlázy, dobrání antibiotik, ji čeká krevní vyšetření a případná další léčba a kastrace. Daisy je mazlivá, spíše submisivní fenka, zvládá dokonce základní povely, pro bolesti je trochu opatrná na manipulaci, ale v očích má smutek a přátelský výraz.

Až ji dáme trochu dohromady, budeme ji hledat nový domov, kde bude už jen milována, zaslouží si to!

Zánět mléčné žlázy už ustupuje, už nekrvácí a nehnisá.. Nyní dostala léky na zastavení laktace, aby mohla být dále provedena kastrace. Daisy pořád smutně kouká, je to hodná mazlivá fenka a po kastraci ji budeme hledat ten nejlepší domov. Na léčbu Daisy můžete přispět na našem transp.účtu. Děkujeme!


20.9. Daisy v pátek dobere antibiotika a v příštím týdnu ji čeká kontrola u veterináře a uvidíme, zda bude potřeba další léčba. Dle doporučení veterináře ji čeká minimálně ještě kastrace.

24.9. Daisy byla na kontrole a zánět mléčné žlázy je zcela vyléčen! Brzy ji čeká kastrace, budeme Vás informovat. Děkujeme za všechny příspěvky na Daisy a posílám aktuální souhrn všech štědrých dárců, kteří už poslali celkem neuvěřitelných 6550,-Kč Děkujeme!!! Zdeněk Pešek, Dan Kaláš, Simona Müllerová, Monika Vojtěchová, Tomáš Cibulka, Marcela Mouchová, Jiří Jahodář, Saskia Rudíková, Dáša Kochaničková, Andrea Novotná, Věra Königová, Lenka Pulpánová.

Dne 30.09.2019 našla Daisy svůj domov!

← zpět