!! POZOR !! Vzhledem ke stávajícím opatřením vlády je útulek pro veřejnost uzavřen !!

Aktuality

Kimmy je aktivní veselá fenka, menší kříženka boxera váží jen 20 kg. Prožila si za svůj život už dost a teď hledá konečně domov plný lásky a pochopení.

Má stále hodně energie na rozdávání a bude parťákem pro někoho, kdo má raději procházky než válení na gauči. Zároveň pak umí v klidu odpočívat, čekat, až přijdete z práce, je velmi čistotná a zvyklá na život v bytě, kde nic neničí ani neštěká. Je jí 6-7 let.

Dostala se k nám před rokem a půl ve vysokém stadiu březosti a porodila 12 štěňat. Mimina ji vyloženě vysála, zhubla na kost, pomáhali jsme ji příkrmy, jinak by to asi nepřežila. Nakonec všechno zvládla, štěňata našla domov a Kimmy také.

Bohužel její štěstí trvalo jen rok, teď se nám najednou vrátila z adopce s informací, že vyjíždí na psy a občas i na lidi. V útulku se takto neprojevovala ani před adopcí, ani teď po roce, kdy opět vítá všechny návštěvy a do smečky psů zapadla bez problému. Je možné, že v domově se opravdu chovala jinak a bránila si své členy rodiny, ale rozhodně se umí chovat vzorně, jde tedy jen o správný přístup a výchovu. Zaslouží si najít ten nejúžasnější domov, dokáže dát člověku hodně radosti a pozitivní energie i přes všechno, čím si prošla. Ráda si hraje, chodí na procházky, mazlí se, je velmi kontaktní a své lidi miluje. 

V SRPNU 2020 NAŠLA SVŮJ DOMOV!

KIMMY

Vrácena po roce z adopce

Více informací
← zpět