Akce je zaměřena hlavně pro rodiny s dětma.  
Děti si budou moct vyrobit papírové čarodějnice v dílničce. Své dovednosti, rychlost a přesnost budou moct prověřit v mnoha soutěžích
Soutěžit se však bude i o nejlepší čarodějnickou masku!
Po celou dobu akce se bude moct zpívat u ohně a také opékat - buřty, sýry, marshmallows. Vedle občerstvení k opekání budou k prodeji i nápoje.
Na mazlení a kartáčování budou netrpělivě čekat naše dvouletá ,,telata'' Jasmíny a Olivera, na pohlazení zase kočičky v kočičím pokojíčku. Krásu okolní přírody si budete moct užít při venčení útulkových pejsků.

Každej čaroděj a čarodějnice se navíc mohou těšit na projížďku na koníkovi, který k nám do útulku zavítá. 

O zábavně naučný program se postarají naše skvělé a zkušené ošetřovatelky, které nejen děti seznámí se správnou komunikací s pejskama, ale také ukáží, jak pejska doma zabavit. V neposlední řadě si pak ukážeme některé psí sporty a jak na ně pejska připravit nebo jak zjistit, zda by některý takový sport pejska bavil. 

Rádi nejen dětem odpovíme jakékoliv dotazy ohledně útulku, jak se k nám zvířátka dostanou, jak se zde léčí a zotavují a jak jim hledáme nové rodiny. A moc se těšíme, že zvídavé hlavičky na nás vymyslí ještě určitě mnoho dalších otázek. 

Těšit se můžete i na TOMBOLU a mnoho dalšího!

Chtěli bychom ukázat, že útulek není žádný strašák, ale je to i hezké místo pro rodiny s dětmi.

Na všechny AniDefáky, čarodějnice a čaroděje se již teď moc TĚŠÍME!

Takže v neděli 30.4.2023 se na Vás v útulku AniDef těšíme. Akce začíná ve 12 hodin. Předpokládaný konec akce je kolem 16. hodiny.