SDÍLEJTE S NIMI SVŮJ DOMOV

Všechny pejsky a kočičky k adopci najdete v záložkách Psi k adopci a Kočky k adopci.

Pokud vám padl do oka některý z našich čtyřnohých svěřenců a máte zájem o jeho osvojení, neváhejte se na nás obrátit telefonicky nebo přes e-mail.
Vždy je důležité se s pejskem nebo kočičkou osobně setkat a seznámit. 

Prosíme navštěvy v útulku si vždy předem telefonicky domluvte.

Podmínky osvojení

  • Zvíře si může osvojit pouze plnoletá osoba starší 18 let, která se prokáže občanským průkazem.
  • Převzetí je možné pouze v našem útulku po předchozí dohodě, zájemce by si měl donést vlastní obojek či postroj a vodítko, popřípadě přepravku (kočku je možné vydat pouze do vlastní přepravky).
  • Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. Výše příspěvku je u každého zvířete individuální, viz ceník.
  • Dospělá zvířata vydáváme zpravidla kastrovaná, či s NEKOMPROMISNÍ podmínkou kastrace. PSI ANI KOČKY NEJSOU URČENI K DALŠÍ REPRODUKCI.
  • Psy v žádném případě nevydáváme k držení na řetězu či pouze v kotci! Kočky ani psi pouze k venkovnímu pobytu bez přístupu do domu nevydáváme.

Každý pes od nás odchází očkovaný, odčervený, odblešený a čipovaný, zpravidla také kastrovaný, nebo s povinnou kastrací. Kočky odcházejí vždy odčervené, odblešené, očkované a kastrované, u koťat s podmínkou kastrace.

To správné chce čas, ale výsledek má smysl 

Většina našich zvířat má za sebou zanedbání, pobyt na ulici či týrání. Někteří z nich nesou následky celý život, ale většina z nich zapoměla a chtějí začít nový a krásný život.

Vždy se snažíme o to, aby od nás zvířata odcházela zdravá a psychicky vyrovnaná. O případných neduhách zvířete Vás budeme vždy informovat.

Prioritou při hledání domova je pro nás jistota, že už se po zbytek života budou mít jenom skvěle.

V případě jakéhokoliv problému s pejskem nebo kočičkou se na nás po celý život zvířete můžete obrátit. A to ve všech možných případech jako je například výcvik, separační úzkost, zdravotní problémy a další. Pro nás osud našeho svěřence po podpisu adopční smlouvy nekončí.

"Láska ukazuje směr.”
AniDef, z.s.

Čekají na svůj nový domov