Psi k adopci

EDVÍN (od Emmy)

štěně od Emmy 6 měsíců

Stav: V útulku
Evidenční číslo: 1374
Číslo čipu: 981020000777122
V útulku od: 02.10.2023 (69 dní)
 
Pohlaví: Samec
Plemeno: kříženec baseta
Hmotnost: 9kg
Barva: černá
Narozen: 4/2022
Kastrovaný/á: Ne

Pamatujete si na fenku Emmu? Přišla k nám od majitele po odkojení štěňat a nakonec se k nám teď dostalo i šest jejích potomků. Jsou to 3 kluci a 3 holčičky. Je jim necelých 6 měsíců. Dosud vyrůstali v prostředí, kde se neměli možnost nic moc naučit. Ale jsou zvyklí jeden na druhého, mají rádi společnost jiných psů, naštěstí jsou zvyklí i na společnost lidí. Jsou zvědaví, chytří, učenliví a snaží se. Samozřejmě nic neumí, hygienu teprve pilují, vodítko neznají. Prostě kdo chce štěňátko, musí si ho hezky vychovat:-). Věříme, že s nimi bude trochu práce, ale jsou přiměřeně kontaktní a určitě se vše rychle naučí. Tatínka štěňat neznáme. Předpokládáme, že budou menší až střední velikosti, do 15 kg. Hledáme pro ně ty nejlepší rodiny!

Edvín je že všech štěňat nejvíce submisivní a bojácný a klidný. Můžeme ho doporučit i k dětem, moc neštěká Na procházkách má samozřejmě jako každý "stopař" nos stále u země,ale jinak doma je mazel a přítula.

Do adopce odejde kastrovaný (do kastrace může být v novém domově formou dočasné péče s následnou adopcí a po kastraci se podepíše adopce) očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči. Zájemce prosíme o vyplnění adopčního dotazníku: https://forms.gle/XhktirLMoEPK1g1A6 nebo zavolání na tel: 736 769 601

← zpět